Юні кирилівські боксери доводили свою майстерність на змаганнях

Під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» в Енергодарі відбулися змагання з боксу з 24 по 27 жовтня.

Це була відкрита першість Енергодару, у якій взяли участь спортсмени 2007-2012 року народження з усієї Запорізької області. Загалом більше 69-ти юних боксерів доводили свою майстерність, професійні прийоми і неабияку спортивну витримку на ринзі.

Кирилівську громаду на змаганнях представляли Дмитро Болдирев, Микита Ванцігер, Максим Джулай, Иван Гостіщев та Марк Безверхий. Більшість хлопців провели по декілька поєдинків, та показали непоганий результат.

Дмитро Болдирев та Микита Ванцігер дуже добре трималися на ринзі, і в результаті піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу .

Максим Джулай та Іван Гостіщев також показали достойну боротьбу та завоювали срібло у своїх вагових категоріях.

Для Марка Безверхого ці змагання виявилися дебютом. Проте юний боксер показав неабияку витримку на ринзі, та зміг вибороти 3 місце у своїй ваговій категорії.

Для майбутніх чемпіонів це змагання стало випробуванням, проте отримані призові місця довели, що їх старання не є даремними.

— Такі турніри дуже важливі для підростаючого покоління, — наголошує тренер спортсменів Андрій Щетінін. – Вони викликають у юних спортсменів зацікавленість у боксі. Змагання є дуже важливими для спортивної підготовки. Адже боксери завжди повинні перевіряти себе.

Тренер та спортсмени вирсловлюють щиру подяку за допомогу у організації поїздки на змагання Кирилівській селищній раді на чолі з Іваном Малєєвим та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.