Атманайська амбулаторія та жителі села отримали несподіваний подарунок

До свята села КП "Розвиток курортної зони" провело благоустрій території біля місцевої амбулаторії.

Реалізація планів з благоустрою населених пунктів Кирилівської ОТГ продовжується. До Дня Атманаю силами та матеріалами КП «Розвиток курортної зони» була зроблена укладка тротуарної плитки біля амбулаторії. За декілька днів бригада робітників зробила вимощення, тротуарну доріжку і виклала тротуарною плиткою майданчик біль входу амбулаторії.

— Одне з головних наших завдань — благоустрій соціальних об’єктів нашої об’єднаної територіальної громади, — каже перший заступник селищного голови Марина Логінова. — Першочерговими у цьому для нас є навчальні, медичні об’єкти та заклади культури. Це не останній благоустрій у цьому році. Ми завдячуємо усім жителям та місцевим підприємцям та активістам, які допомагають нам реалізовувати плани з розвитку нашого Кирилівського краю.

Велику подяку за проведений благоустрій біля амбулаторії висловлюють жителі Атманаю кирилівському селищному голові Івану Малєєву, в.о. старости Атманайського СО Ігорю Сажнєву, керівникові КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Ірині Мохур та безпосередньо бригаді робітників КП «Розвиток курортної зони» .

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: