Кирилівські спортсмени стали чемпіонами Європи з хортингу

Чемпіонат проходив у місті Даугавпілс, Латвія, 14-17 листопада 2019 року та зібрав більше ніж 300 спортсменів.

Кирилівську громаду представляло 3 спортсмени. Олег Александров наймолодший учасник команди, який провів найбільшу кількість поєдинків і став беззаперечним чемпіоном Європи. Він за один день виходив на хорт три рази. Всі свої бої Олег закінчив достроково. Хлопець показав неперевершену ударну техніку та боротьбу.

Стас Путеньов провів два поєдинки і також став чемпіоном Європи. Спортсмен показав хороші дорослі бої. Як зазначив тренер спортсмена Руслан Галигін, Стасу вже зараз пропонують  спробувати себе у WWFС. Це міжнародна організація, яка проводить поєдинки по змішаним бойовим мистецтвам.

Третім представником кирилівського клуба був Тимофій Буханцов. Проте хлопцеві трошки не вистачило впевненості в своїх силах. На жаль Тимофій зазнав поразки. За словами тренера Руслана Галигіна, проаналізувавши поєдинки спортсмена стало зрозуміло над чим потрібно ще працювати.

Також, українські спортсмени посіли перше командне місце та стали переможцями Чемпіонату Європи з хортингу! Збірна команда України була найчисельнішою і з великим відривом була попереду.

Проте  не можна не відзначити, що кількість учасників дедалі збільшується, а технічний арсенал спортсменів покращується.  Тож перемагати стає  складніше. На змаганнях з українського національного виду спорту була присутня навіть збірна Росії.

— Я вважаю, що мій клуб свою задачу на цьому чемпіонаті виконав, — зазначає Руслан Галигін. – Я намагаюсь вчити своїх вихованців віддаватися на хорті повністю. Як каже мій тренер, відомий у світі майстер бойового карате Андрій Кочергін, завжди повинна бути присутня абсолютна нещадність по відношенню до себе, і максимальна любов до оточуючих. Щоб мої спортсмени мали гарну підготовку, я жертвую своїм здоров’ям. Я тримаю для них лапи, вони гамселять мене у жилеті. Кожного дня мені розбивають центральну нервову систему. Я точно знаю, що у 50 років я буду хворіти паркінсоном, адже це хвороба всіх професійних тренерів. І це все, що мені залишиться після виховання чемпіонів. Всі вони виростуть і підуть у доросле життя, де їх почне тренувати вже інший тренер і привласнить всі заслуги собі.

Велику подяку за підтримку та внесок у розвиток хортингу тренери та спортсмени висловлюють «Спілці вірменів Запорізької області» та українській діаспорі у Канаді, яка підтримує розвиток національного виду спорту. Варто зазначити, що представники діаспори були і на чемпіонаті Європи. Вони запросили до Канади президента федерації, головного тренера збірної та 10 кращих спортсменів, для того, щоб представити хортинг українській діаспорі.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: