Попередження про відключення боржників від водопостачання

Шановні абоненти КП «Жилкомсервіс» Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області, просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року №2189-VIII з 1 травня 2019 року Виконавець комунальних послуг має право обмежувати (припиняти) надання відповідної комунальної послуги (водопостачання) споживачу в разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

У випадку заборгованості за послуги водопостачання підприємству КП «Жилкомсервіс» КСРЯРЗО будуть розпочаті роботи по індивідуальному обмеженню послуг водопостачання боржникам житлових будинків.

Відновлення комунальної послуги (водопостачання) в повному обсязі буде здійснюватися за умови повного погашення заборгованості.

Крім того, діючим законодавством передбачено припинення надання субсидії споживачам, які мають заборгованості за комунальні послуги більш одного місяця.

Тому ми звертаємося до наших Споживачів, які отримують субсидії та мають борги за послуги перед нашим підприємством, терміново погасити заборгованість, щоб уникнути призупинення субсидії та відключення від водопостачання за існуючу заборгованість.

Якщо у споживачів накопичилась велика сума боргу, то її стягнення також проводиться через суд, із залученням виконавчої служби.

Тому, щоб не погіршувати ситуацію і не накопичувати борги, Споживачі мають можливість звернутися із заявою та повним пакетом документів на реструктуризацію боргу.

Адміністрація КП «Жилкомсервіс» КСРЯРЗО

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: