Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує набір учасників на тренінги з розвитку підприємництва

В листопаді-грудні 2019 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, проведе 10 бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва в Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря буде проведена у 10 містах Донецької та Запорізької областей. Донецька область: Маріуполь. Запорізька область: Бердянськ, Мелітополь, Приморськ, Токмак.

Навчальний план п’ятиденної програми включає опрацювання наступної тематики:

День 1: Мотиви підприємництва та пошук бізнес-ідей для власної справи

Як зважитися розпочати підприємницьку діяльність? Особливості успішного бізнесмена, переваги підприємництва. Яку бізнес-ідею обрати? Бізнес-модель Остервальдера. Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД) та ін.

День 2: Аналіз ринку. З чого почати. Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 1)

Маркетингове дослідження. Алгоритм процесу маркетингових досліджень. Сегментація ринку. Портрет клієнта. Аналіз конкурентоспроможності. Структура бізнес-плану. SWOT-аналіз.

 День 3: Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 2)

Практична робота над бізнес-планом. Аналіз ризиків, оподаткування. Основні види договорів. умови   Особливості регулювання трудових відносин. Кадрове діловодство та ін.

 День 4: Основи продажів та просування бізнесу

Як продавати товари та послуги? Основи продажів, стратегія побудови ефективної рекламної кампанії, інформаційно-комунікаційні технології, мобільні додатки, та ін.

 День 5: Юридичні аспекти започаткування та ведення підприємницької діяльності

Як правильно вести бізнес? Юридичні аспекти реєстрації підприємницької діяльності. Правила та процедури звернень в інстанції, корисних для розвитку підприємництва. Огляд елементів інфраструктури підтримки підприємців. Презентація (захист) бізнес-планів учасниками.

Участь в навчальній програмі передбачає детальну розробку щонайменше одного бізнес-плану кожним слухачем тренінгів на основі обраних бізнес-ідей. Кожному слухачеві буде надана можливість представити та захистити свій бізнес-проєкт перед групою та отримати зворотний зв’язок від тренерів-експертів.

Учасником тренінгу можуть стати:
• особи, які офіційно проживають у Донецькій або Запорізькій областях: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені осіб (ВПО), які зареєстровані у вказаних районах та населених пунктах;
• навчання буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів (інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН).

Участь у навчанні – безкоштовна. Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує — на період навчання — усі типи видатків, які пов’язані з:
• забезпеченням житла (за потребою) для осіб, які проживають за межами населеного пункту, в якому проводяться тренінги;
• харчування на час проведення навчання;
• учасникам з інших міст, які бажають взяти участь у тренінговому навчанні, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться навчальна програма, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
• учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Щоб стати учасником тренінгу, необхідно зареєструватися за посиланням анкета учасника навчальної програми з розвитку навичок підприємництва в Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря та пройти конкурсний відбір, який здійснюється на основі даних реєстраційної анкети та співбесіди.

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися, зателефонувавши за номерами — (099) 553-65-70, (096) 550-94-76.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: