Традиційне свято осені у Кирилівці пройшло на новій сцені із розмахом

У субботу, 16 листопада, Кирилівська громада відсвяткувала День працівників сільського господарства.

Із самого ранку на сільськогосподарський ярмарок з’їхалися підприємці та фермери регіону. Товари пропонували різноманітні — овочі та фрукти, мед, пряники, мило — кожен зміг обрати на свій смак.

Учні Кирилівської школи мистецтв підготували виставку своїх робіт. Також на святі діяли тематичні фотозони.

Розважальну програму розпочали з дитячих конкурсів. Малеча змагалася в естафетах та танцювала під запальні пісні-руханки.

Неабияку силу волі та жагу до перемоги проявили збірні команди Лиманського та Кирилівки на «Козацьких розвагах» — змагалися у перетягуванні канату, армреслінгу та гирьовому спорті. В перетягуванні канату була напружена боротьба. В результаті перемогу отримала команда Лиманського, яка отримала грошову винагороду 300 гривен. А команда, яка посіла 2 місце отримала 200. В змаганні з армлеслінгу 2 місце і 100 грн. виборов Віталій Новіков, а 1 місце і 150 грн. у Валерія Тошева. У гирях призові місця розподілилися наступним чином: 2 місце і 100 грн. у Артема Неживенко, а 1 місце і 150 грн. у Віталія Новікова.

Після спортивних змагань до уваги гостей свята відбувся святковий концерт творчих колективів Атманайського СБК (філія -5), Кирилівського СБК-1 (філія-1) та Кирилівського СБК- 2 (філія -2). Наші артисти вперше виступали на новій вуличній сцені біля БК.  А урочисте відкриття Кирилівського СБК-2 після реконструкції відбудеться у грудні.

Всіх присутніх зі святом привітали кирилівський селищний голова Іван Малєєв та директор місцевої агарної фірми Сергій Дзямка.

Під час концерту були нагороджені подарунками учасники  конкурсів на найкращу саморобку та найсмачнішу консервацію, які було оголошено напередодні.

Також традиційно відбувся святковий аукціон, де головним лотом стало молоде порося.  Премогла Наталя Дзямка, яка запропонувала за 30 кг. порося 630 гривень.

А в цей час всіх присутніх організатори пригощали смачною юшкою та кулішем.  Приготуванням смакоти займалися працівники КП «Розвиток курортної зони» та директор КЗ «ЦКДтаМОКСРЯРЗО» Світлана Шиян.

Естафету гарного настрою продовжили чудові музиканти — гості з Якимівки — Сергій Младьонов, Володимир Чадаєв та Ігор Головін. Вони подарували всім незабутні пісні минулих років. Закінчилось свято танцювальним марафоном.

КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» дякує за підтримку у проведенні цього чудового свята Кирилівській селищній раді на чолі з Іваном Малєєвим, ТОВ «Приморський» та І. Крикунову, нашим фермерам С. Дзямка та В. Теслюку, депутатам В. Чекушеву та О.Чубу, а також усім, хто прийняв участь в організації та проведенні гуляння.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: