У Кирилівці обговорили розширення території ПНПП та умови перевірки зброї

В п’ятницю, 1 листопада, в Кирилівському БК1 відбулися збори мисливців Кирилівського та Азовського первинного мисливського колективу.

На збори, окрім самих мисливців, були запрошені голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв,  дільничний офіцер Кирилівського відділення поліції Олександр Варламов, голова районної ради УТМР Валентин Мірошниченко та головний єгер Якимівського районну Віталій Ткачук.

Перше питання, яке обговорювали на зборах — розширення території Приазовського національного парку. Присутніх турбувало питання наскільки ця ситуація вплине на жителів громади. Селищний голова Іван Малєєв запропонував провести зустріч між ініціативною групою мисливців, представниками прикордонної служби  та представником Приазовського національного парку для більш детального роз’яснення ситуації.

Друге питання порядку денного стосувалося власників гладкоствольної та нарізної зброї. Присутнім пояснили нові правила перевірки умов зберігання зброї. Варто зазначити, що самі вимоги до зберігання зброї залишилися такі як і раніше. Порядок придбання та реєстрації зброї визначено «Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів», затвердженою Наказом МВС від 21.08.1998р. № 622.

Наразі змінилися тільки умови перевірки. Якщо раніше подібні перевірки міг проводити тільки дільничний офіцер, то зараз це може робити і група швидкого реагування, яка повинна надати докази законності своєї перевірки.

Також мисливці обговорили відкриття полювання на хутрового звіра, яке розпочнеться 10 листопада та буде тривати до 26 січня. Полювання дозволяється тільки в один день на тиждень, а саме: у неділю.

Кирилівський та Азовський первинний мисливський колектив виражають подяку селищному голові  та дільничному офіцеру за роз’яснення всіх питань, а також дирекції Кирилівського СБК №1.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: