35 років з піснею у сердці

У п’ятницю, 29 листопада, народний хор «Берегиня» святкував свій 35-річний ювілей.

У холодний осінній вечір зал Кирилівського будинку культури №1 заполонили теплі серця прихильників народної пісні. Привітати іменників зібрався майже повний зал глядачів.

У фойє будинку культури була виставка робіт кирилівської майстрині Рими Волкової. Її золоті руки творять неймовірні дива з бісеру.

Для всіх хто хотів залишити собі згадку про цей вечір у фойє була облаштована фотозона в українському народному стилі.

На початку святкування кожного учасника народного хору поіменно викликали на сцену. Разом з золотими голосами громади на сцену вийшла і їх керівник Алла Ванькевич. Ведучі свята Василь Над`ярний та Вікторія Кольчієнко згадали першого керівника колективу Володимира Толстоуса, який зібрав талановитих жіночок громади у хоровий колектив. Слова подяки і привітання звучали і на адресу Анатолія Янєва. Цей талановитий керівник зміг прославити «Берегиню» на всю Україну.

Потім на сцену для привітання виходили поважні гості свята. Найщиріші вітання пролунали від голови Кирилівської об’єднаної громади Івана Малєєва. До його побажань і поздоровлень приєдналась і директор КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Світлана Шиян. Вона привітала винуватців свята та побажала творчих успіхів та натхненної подальшої праці.

Наступні слова привітання звучали від місцевого депутата Олексія Городнього, який подарував іменникам торт та квіти.

Звучали слова привітання і від колег по сцені з Кирилівського БК№2, Кирилівського БК№1, Охрімівського БК та Атманайського БК. Окрім творчих номерів, вони дарували «Берегині» квіти та подарунки.

Розпочали свій святковий концерт винуватці свята із пісні «П’є журавка воду», яка була першою у репертуарі народного хору. Окрім ювілярів, на сцені з’являлися найулюбленіші творчі колективи громади, які дарували гарний настрій присутнім.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: