Кирилівська ОТГ знов лідирує за доходами на одного жителя

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International підготували аналітичні показники, які характеризують виконання бюджетів 806 ОТГ за січень-вересень 2019 року

Експерти порівняли фінансові показники ОТГ кожної області. Показники в межах кожної області систематизували за чотирма групами:

  1. доходи на душу населення (співвідношення обсягу надходжень доходів загального фонду без трансфертів до кількості мешканців відповідної ОТГ);
  2. рівень дотаційності бюджетів (співвідношення обсягу базової чи реверсної дотації до суми доходів загального фонду ОТГ без урахування субвенцій з державного бюджету);
  3. питома вага видатків на утримання апарату управління у фінансових ресурсах ОТГ (відсоткова частка видатків на утримання апарату управління органів місцевого самоврядування у сумі доходів загального фонду без урахування трансфертів з державного бюджету);
  4. питома вага заробітної плати у видатках загального фонду (відсоткова частка проведених із загального фонду бюджету видатків на заробітну плату з нарахуваннями до обсягу видатків загального фонду бюджету без урахування трансфертів, перерахованих з бюджету ОТГ до інших бюджетів).

За підсумками січня-вересня 2019 року середній доходів загального фонду на 1-го мешканця по 44-х ОТГ області склав 3 092,9 грн. Найбільше доходів у розрахунку на 1-го мешканця отримано в Кирилівській ОТГ – 8 109,7 грн.

Серед ОТГ області 38 громад отримують з державного бюджету базову дотацію, 2 перераховують реверсну дотацію. Рівень дотаційності у Кирилівській громаді становить 5,3%.

В середньому, по всіх ОТГ області питома вага видатків утримання апарату управління у доходах загального фонду (без урахування трансфертів) становить 29,6%. У Кирилівській громаді цей показник дорівнює 20%.

В середньому, по всіх ОТГ області питома вага заробітної плати у видатках загального фонду становить 73,5%. У Кирилівській ОТГ видатки на зарплату з загального фонду бюджету становлять 61%.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: