Кирилівські спортсмени стали чемпіонами Кубку України з хортингу

Змагання з національного виду єдиноборства проходили у Броварах з 7 по 8 грудня і зібрали талановитих спортсменів зі всієї України.

На килим вийшли представники різних вікових категорій. Усього – близько 340 спортсменів. Кирилівську ДЮСШ «Азовець» представляло 7 спортсменів, які привезли 5 золотих та одну срібну медаль.

Олександр Віркун провів три напружених поєдинки. Всі бої спортсмен закінчив достроково та став абсолютним чемпіоном змагань.

Олег Александров провів 4 поєдинки. За результатами важких та напружених боїв Олег став переможцем та отримав золоту медаль.

Данило Сулим провів 3 подинки в яких отримав перемогу, але в фіналі спортсмен зійшовся з Олегом Александровим та отримав поразку у цьому поєдинку. У результаті у Данила 2 місце.

Вадим Лузан провів три видовищні поєдинки. Два з них він закінчив достроково, а у третьому переміг за рішенням суддів. В результаті кирилівський спортсмен виборов золоту медаль.

Христина Апалькова провела найшвидший бій турніру. Кирилівська спортсменка нанесла три удари суперниці і здобула перемогу. В результаті у Христини 1 місце.

Кіра Кордюкова провела дуже тяжкий та емоційний поєдинок. Дівчинці дісталася сильна суперниця, проте Кіра показала відмінну спортивну підготовку та виборола 1 місце.

Кирилівські спортсмени досягли високих результатів та вибороли звання Найкращого дитячого клубу України.  Як зазначає тренер спортсменів Руслан Галигін: «У цьому році ми виграли у всіх проведених змаганнях. Для нас це дуже знаковий показник. Мій колега Віталій Головко за рішенням президіума увійшов до тренерської ради федерації. Ганна Александрова отримала націаональну суддівську категорію, і на цих змаганнях вона вже була старшою на хорті (не на тому, де проходили змагання нашої команди)».

Велику подяку тренери та спортсмени висловлюють батьківському комітету за підтримку. За вагомий внесок у розвиток хортингу кирилівський клуб дякує Спілці вірменів Запорізької області.

— Щира вдячність Кирилівській селищній раді, — наголошує тренер Руслан Галигін. – Побувавши на багатьох змаганнях, та поспілкувавшись з іншими командами, ми розуміємо наскільки велику підтримку отримує дитячий спорт в нашій громаді від керівництва. Без цього фінансування ми не змогли брати участь у змаганнях високого рівня. Ми дякуємо керівництву, членам виконавчого комітету та депутатському корпусу за неоціненний вклад у розвиток спорту.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: