Кирилівський чемпіон став переможцем турніру сильніших

Подолавши виснажливі збори Олександр Балабін став переможцем турніру сильніших.

Учасники збірної України з боксу (юніори 2004 – 2005 років народження) завершили збір у Харкові, де 60 найсильніших боксерів  провели 14 днів щоденних тренувань. Навчально-тренувальні збори проходили з  20 листопада по 3 грудня в місті Харкові на базі спортивного комплексу ХТЗ . Це були збори призерів минулого чемпіонату України, які вдосконалювали свою підготовку для участі у Чемпіонаті Європи та міжнародних турнірах.

На цей збір був викликаний і кирилівський боксер Олександр Балабін, який наразі є чемпіоном України 2019 року у ваговій категорії 66 кг. За словами тренера боксера Андрія Щетініна: «Збір був насичений та важкий. Хлопці кожного дня викладалися на повну на триразових  тренуваннях. Ми повністю виконали весь план тренувань та залишилися задоволені результатом».

Після зборів на кирилівського боксера очікував турнір, який проходив з 3 по 7 грудня у місті Бахмут, Донецької області.  Змагання зібрали кращих представників вікової категорії 2004-2005 року народження, які вже пройшли національний відбір. 80 сильніших спортсменів, з 17 областей України змагалися на призи Бахмутського міського голови Олексія Реви .

У ваговій категорії Олександра Балабіна було 4 спортсмени, які є дуже підготовленими та титулованими боксерами.  Перший свій бій кирилівський чемпіон провів з боксером з Одеси і блискуче закінчив його з рахунком 5:0 в нашу користь. У фіналі Олександр зійшовся з чотириразовий переможцем чемпіонату України  з Донецької області.  Наш боксер до цього поєдинку був дуже добре підготовлений. Всі три раунди Сашко домінував на ринзі і з рахунком 5:0 здобув беззаперечну перемогу.

В результаті кирилівський чемпіон Олександр Балабін став переможцем турніру сильніших у місті Бахмут.

Тренер та спортсмен висловлюють подяку голові Кирилівської ОТГ Івану Малєєву та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову за постійну підтримку та можливість боксувати на змаганнях вищого рівня. Також щира подяка виражається Віктору Новохатньому, який залишається небайдужим до цього виду спорту.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: