«Новорічний кубок» села Охрімівка зібрав найкращі команди району

В Охрімівці, на майданчику зі штучним покриттям, 21 грудня, відбулися захоплюючі футбольні змагання серед дорослих.

Ці змагання були організовані керівником оздоровчого гуртка Охрімівського СБК Олександром Біличенко при підтримці директора КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Світлани Шиян.

На змагання було запрошено 4 команди. Це команда «Азовець» (Кирилівка), «Чайка» (Охрімівка), команда з Давидівки «Авангард» та команда «Хвиля» з Атманаю. В результаті жеребкування було визначено, що команди повинні зіграти спочатку кожний з кожним, а потім , команди які програли, змагалися за 3-4 місце, а переможці за 1-2 місце.

Кожна гра викликала шквал емоцій у вболівальників, яких, до речі, зібралося чимало. Спортсмени у прямому сенсі слова виборювали собі перемогу. В результаті напружених змагань володарем новорічного кубку стала команда з Кирилівки «Азовець». Команда «Чайка» посіла 2 почесне місце, а у команди «Хвиля» 3 місце.

Команда переможець була нагороджена кубком, а інші команди грамотами. Також були нагородженні кращі гравці змагання.

Змагання проходили на оновленому майданчику, адже зовсім недавно, за кошти КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» завдяки небайдужому відношенню його директора Світлани Шиян до спорту в громаді, туди було придбано новеньке електронне табло. Місцеві активісти Сергій Чижиковський та Олександр Біличенко не залишилися байдужими до оновлення, і власними силами встановили його на полі.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: