Театральний колектив «Мозаїка» влаштував для дітлахів справжню пригоду

На новорічній виставі, яка відбулася 22 грудня у Кирилівському БК№1, казкові герої спочатку відмінили Новий рік, а потім намагалися його повернути.

Кошенята, заручившись підтримкою казкових героїв, вирушають на пошуки новорічної хлопавки, щоб повернути Новий рік. Їм на шляху трапляються різні перепони, які всіляко їм заважають. Це і рік, що минає, який викрав хлопавку, і лисичка Аліса та кіт Базиліо, які намагалися заволодіти хлопавкою, щоб виконати своє бажання.

Але, як і у всіх новорічних казках, все закінчилося добре. Хлопавку кошенята та лісові мешканці нарешті знайшли та повернули Новий рік.

Новорічну виставу підготували театральний коллектив «Мозаїка» та вокальний коллектив «Райдуга» (художній керівник Вікторія Кольчієнко).

Після новорічної вистави всіх дітлахів Дід Мороз запросив до новорічної ялинки. Діти гралися навколо ялинки, брали участь у різноманітних конкурсах, танцювали та отримали дуже багато подарунків. Свято закінчилося, а його учасники отримали позитивні емоції, гарний настрій та незабутні враження.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: