Учениці закладів освіти Кирилівської ОТГ показали достойні результати у мовно-літературному конкурсі

На базі Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради Запорізької області, 7 грудня, відбувся ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже понад десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Участь у цьому конкурсі завжди беруть і учні шкіл нашої громади. За результатами ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Вікторія Ревіка, учениця 7 класу  Атманайської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за підтримки її наставника, вчителя української мови та літератури  Ніни Кирик ,посіла почесне II місцем. А Тетяна Шестерньова,учениця 10 класу Азовської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів , за підтримки її наставника, вчителя української мови та літератури Ірини Устиченко,  посіла почесне IV місцем у.

Відділ освіти та молоді Кирилівської селищної ради бажає подальших яскравих перемог та висловлює вдячність  викладачам української мови і літератури  закладів освіти за виховання у молодого покоління поваги до української мови, традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: