Увага! Конкурс для громад з розвитку центрів первинної медичної допомоги

У зв’язку з оголошенням про конкурс субпроектів зі зміцнення центрів первинної медичної допомоги запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у форумі.

Український фонд соціальних інвестицій, оголошує конкурс субпроектів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги.

Конкурс проводиться у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VII)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.

Основною метою Проекту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

Для участі у конкурсі субпроектів необхідно організувати та провести форум громади з метою обговорення та погодження наміру взяти участь у проекті УФСІ та обрання членів Партнера з впровадження субпроекту .

Тож запрошуємо всіх бажаючих взяти учать у форумі, який відбудеться 6 грудня 2019 року о 12.00 у приміщенні Кирилівської будинку культури №1.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: