Кирилівські волейболісти вибороли медаль на районних змаганнях

З 30 листопада 2019 року по 4 січня 2020 Якимівська Федерація волейболу (ЯФВ) проводила змагання «Якимівської районної ліги з волейболу серед чоловіків».

Участь у змаганнях брали 8 команд: смт. Якимівка, Новоданилівська с-р, с. Розівка, с. Вовчанськ «Авангард», с. М.Горького «Ураган», с. Мирне «Шторм», смт. Кирилівка «Азовець», с. Шелюги «Сокіл».

4 січня у НВК «Якимівська гімназія» пройшов останній 4 тур змагань. Ігри проходили по коловій системі, переможець визначався за найбільшою кількістю набраних очок.

Лідерами змагань стали: команди «Азовець» смт. Кирилівка, Новоданилівська с-р, с. Вовчанськ «Авангард», с. М.Горького «Ураган». За результатами змагань перше місце посіла команда Новоданилівської с-р, (кращий гравець Пронін Євген), другу сходинку займає команда с. М.Горького «Ураган» (кращий гравець Букацелі Валерій), третє місце посіла команда смт. Кирилівки «Азовець» (кращий гравець Чумаков Сергій).

Переможці і призери змагань були нагороджені пам’ятними кубками, медалями, статуетками та грамотами. Команду підготував керівник оздоровчого гуртка Будинку культури №1 Сергій Гнєздовський.

Кирилівські спортсмени виражають щиру подяку за фінансову підтримку своєї участі у змаганнях  КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» на чолі з директором Світланою Шиян.