Переможці спартакіад визначились і отримали свої нагороди

13 січня на головній площі Кирилівки відбулося підведення підсумків спартакіад, які проходили на території нашої громади.

Нагородження проводили голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв та завідувач відділом спорту та туризму  КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Роман Сердяєв.

Протягом 2019 року на території нашої громади проходило дві спартакіади. Перша серед мешканців Кирилівки. У ній брали участь 6 команд і змагалися вони з 12 видів спорту. Боротьба була запеклою. Жодна із команд не хотіла поступатися своєю перемогою.

Команда Кирилівської ДПРЧ-24 «Рятівник» отримала кубок та диплом «За волю до перемоги». Це команда, яка протягом всього року була найорганізованішою та показала гарні результати у всіх видах змагань.

По результатам спартакіади  кращими стали – 3 почесне місце у команди «Рятівник», вони отримали диплом та подарунковий сертифікат на придбання спортивних товарів на суму 800 гривень.  2 місце у команди «Бодрість», вони також ортимали диплом і подарунковий сертифікат на суму 1200 гривень. Перше заслужене місце у команди «Хвиля». Капітан команди Олег Репін отримав диплом, перехідний кубок та подарунковий сертифікат на 2000 гривень.

В спартакіаді між населеними пунктами громади призові місця розподілилися наступним чином: 3 місце у спортсменів з Атманаю команди «Хвиля», 2 місце у охрімівських спортсменів з команди «Чайки»,  і 1 почесне місце у кирилівських спортсменів з команди «Азовець».

По результатам спартакіади за популяризацію та вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту на території Кирилівської ОТГ були нагороджені Станіслав Короп та Олег Репін.

Оргкомітет спартакіад і Роман Сердяєв виражають щиру подяку селищному голові Івану Малєєву, депутатам Кирилівської селищної ради та директору КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Світлані Шиян за підтримку та вагомий внесок у розвиток дорослого спорту в громаді.

 

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: