Старий Новий рік зустріли піснями та народними танцями

13 січня на головній площі Кирилівки відбулося театральне масове гуляння під назвою Свято Маланки «Прощавай старий рік», яке підготували творчі колективи Кирилівського БК №1.

Розпочалася програма театралізованою новорічною виставою, в якій брали участь Юлія Тисячна, Марина Бєлічкова, Вікторія Кольчієнко, Іван Надьярний, Ганна Саркісова та Людмила Лапаєва.

Після святкових колядок та щедрівок у виконанні вокального колективу «Джерело», на сцену вийшли  настоятель кирилівського храму в ім’я Святителя Миколая Чудотворця, протоієрей Дмитро Журавель і Кирилівський селищний голова Іван Малєєв. Вони привітали своїх односельців зі святом та побажали всім міцного здоров’я.

На сцені виступали народний хор «Берегиня», вокальний колектив «Джерело», дует «Обрій», Світлана Джаловська, Галина Червона. Ведуча свята Софія Хрустальова.

Програма пройшла на одному подиху. Глядачі веселились, співали, танцювали. Традиційно в цей вечір на площі проводилися масові ігри та конкурси. Всі залюбки приймали участь та отримували різноманітні подарунки. Всіх присутніх на святі пригощали безкоштовним чаєм, кавою та різними смаколиками.

За підтримку у проведенні свята, колектив Кирилівського БК№1 виражає щиру подяку Кирилівський селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: