Водогін «Давидівка-Атманай» урочисто відкрито

Наймасштабніший проект у Кирилівській ОТГ, який був реалізований за державні кошти, отримав логічне завершення.

Урочисте відкриття водогону «Давидівка-Атманай» відбулося 30 січня у Атманаї біля комплексу з двох водонапірних веж. На ньому були присутні керівництво громади та підприємства-підрядника, жителі Атманаю. Урочисту стрічку разом із представником ТОВ «Хозхімсервіс» перерізав кирилівський селищний голова Іван Малєєв. На будівництво водогону було витрачено 15,5 мільйони гривень. Частка держави у цьому склала 14,5 мільйони гривень.

У 2018 році Кирилівська селищна рада подала цей проект на участь у конкурсі щодо реалізації подібних проектів за умовами співфінансування із ДФРР. Завдяки наполегливій праці і професійному підходу, щодо участі у конкурсі, першого заступника кирилівського селищного голови Марини Логінової кирилівській проект вибрали для співфінансування з багатьох інших.

Будівництво водогону ТОВ «Хозхімсервіс» розпочало у жовтні 2019 року і закінчило лише за 2,5 місяці. Останнім етапом реалізації проекту стала забудова водонапірних веж у Атманаї та підключення села до нового централізованого водопостачання зі свердловини, яка знаходиться у Давидівці. Довжина водогону Давидівка-Атманай складає 19,388 кілометрів.

Слід зазначити, що це наймасштабніший проєкт, який реалізовано за кошти державного бюджету за останні 20 років на території Кирилівськоі селищної ради.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: