З 2020 року усі школярі громади отримують безкоштовне харчування за рахунок бюджету

Керівництво Кирилівської ОТГ втілило у життя великий соціальний проект.

Підготовка до організації безкоштовного харчування дітей у Азовській, Охрімівській та Атманайській школах тривала протягом зимових канікул. Влада громади відмовилася від послуг приватних підприємців, які організовували харчування у деяких школах громади. Відтепер за харчування дітей у навчальних закладах ОТГ відповідає Відділ освіти та молоді Кирилівської селищної ради.

Були проведені реконструкції харчоблоків шкіл та їхніх їдален, придбано нові меблі та обладнання для них, прийняті на роботу додаткові кухарі та співробітники. Реконструкція їдальні у Азовській школі була проведена із урахуванням особливості організації харчування дітей з нового року. Відтепер тут працює принцип шведської роздачі їжі, тобто школяр самостійно обирає собі страви з запропонованого меню.

З 13 січня усі школярі громади, а це 671 учень, харчуються безкоштовно — за рахунок бюджету Кирилівської ОТГ.

— Це мабуть найсоціальніший з проектів за останні декілька років, — каже перший заступник кирилівського селищного голови Марина Логінова, — Головне для нас — це здорове якісне харчування, яке подобається школярам — на заміну придбаним в сусідніх магазинах сосискам та піцам.

За словами кирилівського селищного голови Івана Малєєва, комплектація харчоблоків шкіл та дитячих садків, а також шкільних їдален буде тривати протягом року.

— Ми будемо робити все можливе, щоб наші діти харчувалися якісно, комфортно і головне — корисно для молодих організмів. Усі учні, незалежно від соціального статусу та майнового стану їхніх родин повинні отримувати повноцінну збалансовану їжу, коли вони відвідують навчальні заклади. Це одне з головних завдань влади, яке, я сподіваюсь, нам вдалося реалізувати, — запевняє Іван Володимирович.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: