11 золотих медалей привезли кирилівські чемпіони зі змагань з хортингу

Кирилівські спортсмени взяли участь у Відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з Хортингу де за підсумками змагань наша команда посіла друге командне місце.

08-09 лютого  у Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат області з хортингу у розділі «Сутичка» та «Двобій». Кирилівську громаду представляло 8 спортсменів.

— Однією із наших задач — було підвищити рівень підготовки у новачків, — розповідає тренер спортсменів Руслан Галигін. — А також, щоб наші досвідчені спортсмени провели бої у розділі «Сутичка», адже саме у цьому розділі буде проходити майбутній Чемпіонат України.

Олександр Віркун провів один бій у розділі «Сутичка» і один бій у розділі «Двобій». Ці поєдинки він закінчив достроково і виборов дві золоті медалі.

Олег Александров став першим у двох розділах, провівши за день 4 поєдинки. В результаті у хлопця дві золоті медалі.

Данило Сулим провів 5 поєдинків і отримав у них беззаперечну перемогу. Проте у фіналі хлопець традиційно зійшовся зі своїм одноклубником Олегом Александровим та програв йому. В результаті у Данила дві срібні медалі.

— Данило має гарну підготовку та впевнено набирає досвід. Через рік хлопці опиняться у різних категоріях і все стане на свої місця. Наразі це звичний для нашого клубу процес, — пояснює Руслан Галигін.

Дмитро Вакуленко був заявлений у двох розділах. Зміг отримати перемоги в кожному з них і виборов дві золоті медалі.

— Дмитро наразі дуже прогресує. Він нарешті став битися і показувати неочікувану техніку поєдинку, — каже тренер наших спортсменів.

Бійцівські якості проявив один із новачків — Вадим Кудряшов. За такий невеликий період змагань спортсмен показує високі результати. На цьому чемпіонаті  Вадим зміг завоювати дві золоті медалі. До речі, це єдиний із спортсменів кирилівської команди, який відправляв своїх противників у тяжкі нокаути (після поєдинків вони всі зверталися до лікарів).

Оля Любова провела два поєдинки. Дівчинка показала неабияку волю до перемоги та стала чемпіоном на цих змаганнях посівши першу сходинку п’єдесталу пошани.

Засвітилася на своєму першому турнірі і наша нова зірочка Поліна Макаренко. За словами тренера, це дуже завзята дівчинка. На своєму першому чемпіонаті вона провела два поєдинки і стала беззаперечним чемпіоном.

Кіра Кордюкова у своїй категорії стала першою. Проте тренери Руслан Галигін та Віталій Головко перед початком змагань поставили перед собою завдання провести максимальну кількість поєдинків за день.  Через це Кіру, якій всього 12 років, поставили ще у додаткову категорію — 14 років. У цій категорії наша спортсменка стала срібним призером.

Таким чином кирилівська команда привезла додому 11 золотих медалей та 2 срібні.

Кирилівський боєць Олег Александров отримав відзнаку «Краща техніка турніра»(всі бої провів достроково і показав різноманітну техніку), Олександр Віркун отримав відзнаку «Кращий боєць турніру».

Щиру подяку кирилівські спортсмени виражають нашому місцевому депутату та активісту Олексію Городньому, який надав безпосередню допомогу у організації поїздки. Він влився у нашу команду і був поруч зі спортсменами протягом всього періоду змагань. Він вболівав за команду та підтримував наших спортсменів.

На вихідних спортсмени вже будуть брати участь у змаганнях з карате. А через два тижні на спортсменів вже чекає Чемпіонат України, на якому буду формуватися збірна на Кубок світу.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: