9 дослідницьких проєктів захистили учні 10 класу Атманайської ЗОШ І- ІІІ ст

Традиційно, ще з 2008 року, в Атманайській школі проходить захист дослідницьких робіт з фізики учнів 10 класу.

Дослідницький проєкт складається із двох векторів: інформаційного дослідження і практичного. Досліджували і продемонстрували власні роботи всі учні 10 класу.

Присутні спостерігали за кристалізацією «гарячого льоду», різноманітними магнітними властивостям, хлопчики зробили крапельницю Кельвіна, ультразвуковий  зволожувач, вітрячок для відлякування  капустянки на огородах,  отримали кінетичний пісок в домашніх умовах, , виростили полікристали солі, цукру, пентагідрату купрума сульфат ( мідного купоросу) та лимонної кислоти, провели турнір паперових літачків і спробували  «чорну ікру» із соєвого соусу та «лапшу» із яблучного соку молекулярної кухні.

Дуже захоплюючою була і презентація цих проектів. Учні самостійно знімали і монтували відеоролики, та навіть випустили власну газету, в якій кожний матеріал був присвячений певному проєкту.

Захід був відкритий , тому присутні були учні 9 і  11 класів, батьки які підтримували своїх « дослідників» та педагогічні працівники шкіл Кирилівської ОТГ. Велика подяка вчителю Галині Карабут за організацію такого надзвичайно цікавого та захоплюючого заходу.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: