Кирилівська громада приймала в гостях делегацію з Мелітопольського району

Освітяни відвідали Кирилівку, щоб на власні очі побачити школи громади, реконструйовану шкільну їдальню, яка викликали неабиякий суспільний резонанс.

Про втілення у життя соціального проекту, завдяки якому всі школярі нашої громади харчуються безкоштовно, стало відомо не тільки у області, а й всій країні.  Окрім запитань та відповідей у Фейсбуці, з’явилася велика кількість бажаючих побачити своїми очима, як працює цей проект.

4 лютого до Кирилівки завітали керівники закладів освіти Мелітопольського району – головний спеціаліст відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Наталія Горєва, директор Семенівської школи, директор Новомиколаївської школи та директор Новгородківської школи. Їх зустрічала начальник відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради Наталія Коваль.

Спочатку гості відвідали Азовську ЗОШ І-ІІІ ступеня, де на сьогодні безкоштовно харчується найбільша кількість учнів, а саме 311. Тут їх зустріла директор школи Інна Шевченко, яка розповіла про історію школи, про її успіхи та неабияку підтримку від Кирилівської селищної ради, завдяки якій школи громади процвітають.

У шкільній їдальні делегацію цікавило абсолютно все: як проходила реконструкція харчоблоку  та їдальні, придбання нових меблів та обладнання, процес прийняття на роботу кухарів та інших співробітників. Саме під час візиту діти прийшли на обід, і гості школи побачили як працює принцип шведської роздачі їжі, коли школяр самостійно обирає собі страви з запропонованого меню.

Після відвідування шкільної їдальні директор школи провела екскурсію по закладу. Презентувала гостям кабінет трудового навчання, кабінети інформатики, кабінет хімії, спортивну залу та міні-музей.

Також учасники делегації  завітали у гості до дітей, які навчаються у початковій школі у Азовському. Там  гостів приємно вразили умови у яких навчаються дітки, а особливо класна кімната першачків, яка обладнана відповідно до всі вимог НУШ.

Далі екскурсія продовжилася відвідуванням школи-саду «Золота рибка». Будівля школи вразила гостів: і ззовні, і зсередини. Директор школи Олена Грищенко зустріла представників громади та провела змістовну екскурсію. Найбільше делегацію цікавило функціонування школи та садка в одному приміщенні, адже у багатьох новостворених громадах виникають проблеми, коли учнів школи дуже мало, а приміщення великі.

Позитивний досвід функціонування «Золотої рибки» у нашій громаді розставив всі крапки над і. Гості отримали відповіді на свої питання, і зробили висновок, що будівлі садочків більш функціонально підходящі для створення школи-саду.

У освітян залишись приємні враження від візиту в Кирилівку, а начальник відділу освіту та молоді Кирилівської селищної ради Наталія Коваль наголосила гостям, що наша громада завжди відкрита до співпраці та обміну досвідом.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: