Команда Кирилівської ОТГ стала срібним призером районної ліги з волейболу

У суботу, 8 лютого, закінчився останній IV тур Якимівської районної ліги з волейболу серед жінок.

Змагання розпочалися на початку січня. Організатором виступила Якимівська Федерація волейболу. У іграх брало участь 9 команд. Серед них було і дві команди, які представляли нашу громаду. Це досвідчена команда «Чайка» (с. Охрімівка)  тренером якої виступає керівник оздоровчого гуртка Олександр Біличенко. Та новостворена команда «Азовець» (смт. Кирилівка), яку тренує керівник оздоровчого гуртка Сергій Гнєздовський.

Змагання проходили за коловою системою та складалися з трьох партій до двох перемог. Цікаві та напружені поєдинки не залишали байдужим нікого. Найзапекліша боротьба розгорнулася між охрімівською «Чайкою» та якимівським «Асконом». Наші дівчата перемогли у першій партії, проте у другій їм не вистачило 2 очка.  І у третій вирішальній партії якимівці отримали перемогу.

Непогані результати демонструвала і команда «Азовець». Команда нова і спортсменки із задоволенням відвідують тренування та з запалом беруть участь у змаганнях.

В результаті запеклої боротьби місця розподілилися в турнірній таблиці наступним чином: 1 місце завоювала команда Якимівки «Аскон»; 2 місце — команда Охрімівки «Чайка»; 3 місце — команда Шелюг «Сокіл». Команда «Азовець» посіла 7 місце.

Однією з кращих гравців ліги стала наша спортсменка Анастасія Шишкова («Чайка»). Переможці і призери змагань були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та грамотами.

Завідувач відділом спорту Роман Сердяєв виражає щиру подяку КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» на чолі з директором Світланою Шиян за підтримку, а також КП «Розвиток курортної зони» на чолі з директором Олександром Жеребцем та водіям, які забезпечували комфортний підвіз спортсменів.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: