Сесія селищної ради відбулась за участю керівника району

Новий голова району приїхав познайомитися із керівництвом громади та депутатами селищної ради на засідання чергової сесії.

У приміщенні Кирилівської селищної ради, 6 лютого, відбулось засідання 33-ої сесії депутатів VII скликання.Окрім депутатів на сесії були присутні і гості. Це депутат  Запорізької обласної ради Геннадій Шевченко, новопризначений керівник Якимівської районної держадміністрації Анатолій Пилипчук, голова Новоданилівської сільської ради Роман Селищев.

Перед початком сесії голова громади привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. А депутат обласної ради Геннадій Шевченко за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького краю нагородив депутатів Володимира Нанівського та Сабрі Аріфова грамотами обласної ради.

21 депутатів селищної  ради розглянули 67 питання порядку денного. Більшість з них стосувались земельних питань, які напередодні детально вивчили і рекомендували до затвердження на сесії члени земельної комісії селищної ради.

Важливими питаннями порядку денного стали також зміни до Програми соціально-економічного розвитку Кирилівської селищної ради на 2018-2020 роки  з урахуванням інфраструктурних проектів.

Також депутати затвердили місцеві бюджетні програми, внесли зміни до рішення сесії №33 від 20.12. 2019 року «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Кирилівської селищної ради на 2020 рік» та затвердили Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Кирилівської селищної.

Одноголосно народні обранці внесли зміни до вже діючих програм оздоровлення дітей та місцевої регіональної програми Шкільний автобус.

Погодили депутати і виділення  матеріальної допомоги на лікування  жителів громади. Усього на цій сесії  було виділено 138 тисяч 500 гривень.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: