В Кирилівці обговорили розвиток трудового потенціалу

В приміщенні Кирилівської селищної ради 20 лютого відбулася фокус-група консультанта проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» з представниками туристичного бізнесу.

Зараз команда проекту USAID працює над аналізом та збором даних, які будуть використовуватися у плануванні та супроводі процесів підвищення якості надання послуг шляхом навчання та підвищення кваліфікації персоналу.

Менеджер з розвитку трудового потенціалу Анна Болтова приїхала в Кирилівку, щоб дізнатися як у нас йдуть справи з трудовими ресурсами. Вона розповіла, що наразі фахівці проекту налагоджують тісну співпрацю з закладами освіти України, для того, щоб роботодавці змогли отримати якісні кадри. Основна задача проекту, щоб люди залишалися у регіонах і йшли на роботу із задоволенням.

Під час дискусії і роботи в групах питали про те, звідки приїжджають люди на роботу у Кирилівку, які основні проблеми у цьому напрямку, які спеціальності є самими затребуваними.

Представники бізнесу ділилися з учасниками тими напрацюваннями, які мають. Говорили про фактори підбору персоналу, ідеального кандидата і налагодження ефективної комунікації роботодавців і шукачів роботи. Адже на пошук роботи в нашому регіоні впливає те, що майже вся робота є сезонною.

Учасники говорили про потребу у створенні платформи для взаємодії та спілкування, а також про проведення тренінгів та короткочасних курсів для навчання потенційних робітників.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: