В Кирилівці відбулися волейбольні змагання у категорії «40+»

У неділю, 2 лютого, у спортивній залі Азовської школи, пройшли змагання з волейболу серед чоловіків у віковій категорії "40+".

Ветеранський волейбольний турнір організовується вже в вдруге. Перші подібні змагання пройшли у лютому минулого року. Цьогорічні змагання проходили за участю Якимівської районної Федерації волейболу. Голова Федерації Віталій Іванов виступив у якості головного судді змагань.

У турнірі-2020 брали участь 4 команди. Це «Азовець» (смт. Кирилівка), команда Новоданилівки, «Сокіл» (с. Шелюги) та «Ураган» (с. М.Горького). Жеребкуванням всі команди були поділені на дві групи.

Майже всі ігри пройшли в напруженій і запеклій боротьбі.  У першій парі команда Новоданилівки виборола перемогу у «Урагана» та вийшла в фінал. У другій парі розгорнулись справжні спортивні баталії, адже у боротьбі зійшлися дві сильні команди «Азовець» та «Сокіл». В першій партій перемогу отримали спортсмени з Шелюг, але вже дві наступні партії повністю переломили хід змагань. Переможцем у цій парі стали кирилівські спортсмени.

За результатами змагань на четвертому місці посіла команда с. М.Горького «Ураган» (кращий гравець Валерій Букацелі), третє місце у команди «Сокіл» (с. Шелюги) (кращий гравець Анатолій Гасан), друге місце посіла команда Новоданилівки (кращий гравець Юрій Жуков), золото змагань виборола  команда «Азовець» (смт. Кирилівка) (кращий гравець Олександр Щербина).

Переможці і призери змагань були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та грамотами.

Завідувач відділом спорту Роман Сердяєв виражає щиру подяку організатору змагань, яким виступив КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» на чолі з директором Світланою Шиян. Також подяка висловлюється Відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради та дирекції школи за надання місця для змагань.  За чесне та неупереджене суддівство спортсмени дякують голові Якимівської районної Федерації волейболу Віталію Іванову.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: