В Охрімівці пройшли змагання з доміно

Відкрита першість зібрала любителів доміно у Охрімівці 23 лютого.

В приміщенні Охрімівського СБК пройшли змагання з доміно, які організував керівник оздоровчого гуртка Олександр Біличенко при підтримці КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» на чолі з директором Світланою Шиян.

Доміно зібрало спортсменів з Кирилівки, Лиманського, Охрімівки та Вічанська. Всього пограти  у відкритій першості вирішили 24 учасники, які утворили 12 команд.

Головний суддя змагань Роман Сердяєв вирішив розбити всі команди на дві групи. У кожній групі команди грали по круговій системі та в результаті визначалися дві найкращі команди.

Боротьба була безкомпромісною та видовищною. В одній із груп три команди набрали однакову кількість очок. І тільки завдяки підрахунку особистих балів вдалося визначити переможців. У фінал вийшло 4 команди, які виявилися найкращими у своїх групах.

Призові місця розподілилися наступним чином. На третьому місці команда «Бу-бу» у складі В. Бурякова та С. Бурякова. На другому місці команда «Будівники» Г. Бутенко та І. Шиян . Першу почесну сходинку посіла команда з Вівчанська «Авангард» А. Оганесян та В. Задирака.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: