Вчителі Атманайської ЗОШ провели уроки з використанням Smart — технологій

13 лютого в Атманайській ЗОШ вчителі , що атестуються провели відкриті уроки з використанням цифрових технологій (SMART – дошка).

Уроки бувають різні: хороші та погані, цікаві та нудні, насичені і незмістовні. Справжній урок починається не з дзвоника, а задовго до нього. Учитель повинен шукати засоби «оживлення» уроку, залучення учнів до активної діяльності. Саме тому, для «оживлення » уроків вчителі обрали SMART – дошку. З інтерактивною дошкою заняття стають цікавішими. Навіть ті учні, які з небажанням ідуть на урок,  миттєво залучаються до навчального процесу, тому що самі чудово орієнтуються в цифровому світі й активно використовують у повсякденному житті різні електронні пристрої.

Потрібно пам’ятати,  що інтерактивна дошка сама нічому навчити не може.  Це інструмент у руках педагога, такий же як дошка, крейда, таблиця,  і те, як цей інструмент  «зазвучить», залежить від творчості педагога,  його готовності зробити урок цікавим, зрозумілим і таким, що запам’ятовується.

Для учнів  1 класу цей день був дуже насиченим, відповідальним, але й надзвичайно цікавим. Два уроки «Яким буває відпочинок?»(Лещенко Вікторія ) та «Великий мандрівник на оперній сцені»(Єрмакова Лариса ).

За 70 хвилин діти здійснили мандрівку до лісу  Здоров’я,  заглянули за куліси та поринули в атмосферу оперного театру.  Незважаючи на те, що це першачки, діти продемонстрували навички володіння SMART – дошкою. Подорожуючи казкою, вони об’єднували в пари однакові картинки, розташовували по групах назви предметів, обирали правильне рішення, класифікували корисні і шкідливі звички, були художниками, створювали власні декорації до казки «Плескачик», вчилися правильно розташовувати героїв (на передньому-задньому плані), знаходили та виправляли помилки в ілюстраціях до казки.

Під час виконання практичної роботи працювали в групах, де отримали допомогу від експертів-гостей. Діти отримали велике задоволення від уроків та продовжили день у чудовому настрої.

Незвичайним був урок музики і у 7 класі. Вчитель Шевченко Ніна вміло повела учнів країною ДЖАЗЛЕНД. Тема уроку «Джаз» не залишила байдужими і гостей, і учнів. Підтанцьовуючи, учні відповідали на питання вікторини, розташовували слова у відповідні колонки.

Вчителі Атманайської ЗОШ довели, що  «…урок повинен  проходити  не для учнів,  а з учнями » .

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: