Вчителі Азовської ЗОШ продовжують цикл відкритих уроків з використанням інноваційних технологій

20 лютого на базі Азовської ЗОШ I-III ступенів продовжилися відкриті уроки з використанням Smart технологій .

Розвиток сьогоднішньої школи немислимо без все більш активного впровадження в усі сфери її діяльності самого широкого спектра інформаційно-комунікаційних технологій. Процес інформатизації системи освіти — процес життєво необхідний і незворотний, як би до нього не ставилися працівники сьогоднішньої школи. І вчитель, який хоче підготувати адаптованого до умов сучасного світу і конкурентоспроможного випускника, повинен володіти інформаційно-комунікаційними технологіями в повній мірі.

Але нічого не зрушиться з місця, поки не буде вирішена головна задача — підготовка людей, які будуть в змозі ці техніку і програми практично використовувати. Підвищення кваліфікації вчителів одна з найголовніших і найважливіших завдань сьогоднішньої школи.

Під час відкритих уроків з використанням Smart технологій вчитель математики Ганна Войтенко  та вчитель біології Юлія Арабаджи презентували свої вміння та навички.   Завдяки інноваційним технологіям навчальний процес проходив досить легко, цікаво і весело. Дітям сподобалося працювати на уроці, їм було цікаво, а це головне.

Учням подобається працювати з інструментом, для управління яким досить декілька дотиків. Дійсно, мультимедійні засоби навчання допомагають посилити мотивацію, урізноманітнити форми подання інформації, посилити співтворчість учителя та учня на уроці, розширити самостійність учня.

Учні на уроці не є пасивними слухачами, а активні доповідачі по даній темі, які володіють сучасними новітніми технологіями.

Вчителями  було продемонстровано для викладання матеріалу багато сучасних та різних форм роботи з учнями, які показали, що  вони  чудово  володіють навичками роботи  з інтерактивною дошкою, а учні  з захопленням використовують смартфони та  планшети в освітньому процесі для закріплення своїх знань.

Відділ освіти та молоді  висловлює подяку колективу Азовської ЗОШ та бажає  творчого натхнення і високих результатів.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: