Вчителі початкової платформи шкіл Кирилівської громади провели семінар-практикум.

На базі Азовської ЗОШ I –III ступенів, 31 січня,Ю відбувся семінар-практикум на тему «Педагогіка партнерства. Математична галузь».

До уваги гостей, вчителем Галиною Третяковою , було запропоновано ранкове коло у 1 класі до тематичного тижня «Ми-мандрівники». За концепцією НУШ критичне мислення є нині одним з трендів в освіті, тому під час  уроку  вчителем доречно було використано різноманітні методи: робота в групах, правильні і неправильні судження, опорні слова, «крісло» автора і робота з цеглинками LEGO. Діти були активні, веселі, жваві. Дуже важливо зранку створити у класі атмосферу єдності, турботи, піклування та доброзичливості.

У практичній частині  семінару  вчителем   2  класу Наталією Плентюк та 3 класу Оксаною Майфат  були проведені уроки математики з використанням цифрових технологій (SMART – дошка і планшети), які показали, що  педагоги чудово  володіють навичками роботи  з інтерактивною дошкою, а учні використовують планшети в освітньому процесі.  Дітлахи залишились надзвичайно задоволеними, уроки  промайнули як одна мить.

Приємною несподіванкою був «квест» для вчителів, підготовлений вчителем Бурцевою Зоєю . Гості семінару були не просто пасивними спостерігачами, а й брали активну участь у виконанні завдань. Проявили свою кмітливість, активність, фантазію та навіть танцювальні здібності.

На завершення роботи здійснено обмін думками та підведено підсумки. Сприятливе освітнє середовище для навчання дітей у початковій школі там, де спрацьовують три основні чинники: готовність вчителя надавати якісні освітні послуги, сучасне матеріально-технічне забезпечення та розуміння і партнерство з боку батьків.

Відділ освіти та молоді разом з учасниками семінару  висловлюють щиру подяку  колективу Азовської ЗОШ за роботу.  Бажаємо  творчого натхнення, високих результатів у нашій нелегкій справі всім працівникам освіти! Чекаємо наступних зустрічей!

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: