Вчителі української мови та літератури провели відкриті уроки за допомогою SMART-дошки

19 лютого, напередодні свята Міжнародного дня рідної мови вчителі української мови та літератури Азовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів запросили своїх колег з Атманаю та Охрімівки на відкриті уроки.

Учні 6-А класу разом зі своєю вчителькою Іриною Устиченко з’ясовували, що таке справжня дружба, яким повинен бути друг, чи треба допомагати один одному. Завдяки головному герою твору Федьку, діти розуміли, що мало чим відрізняються  від цього бешкетника, а дорослі, мабуть, згадали і своє дитинство.

Учні 6-Б класу вчилися правильно утворювати ступені порівняння прикметників, повторювали вже вивчені орфограми. А допомагала їм у цьому їх учитель і наставник Світлана Вишнивецька.  Різні види робіт допомогли легко і швидко засвоїти новий матеріал.

У п’ятикласників був емоційний урок, бо вчилися вони інтонаційно правильно читати окличні та неокличні речення, показали як вміло можуть складати речення. Учні зовсім не хвилювалися, адже поруч завжди була їхня вчителька Катерина Протасова , яка в будь- який момент допомагала і підтримувала своїх вихованців.

Вчителі — предметники поділилися своїми вміннями використання SMART-дошки на уроках мови та літератури. Познайомили з новими можливостями інтерактивної дошки у навчальній діяльності. Відчувалася підтримка і допомога з боку адміністрації школи.  Відділ освіти та молоді Кирилівської селищної ради дякує за гостинність та сподівається  на співпрацю.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: