Як і коли у Кирилівській ОТГ можна буде отримати землю

Землі запасу у Охрімівському старостинському окрузі готуються для передачі жителям громади у використання для ведення особистого господарства і у оренду для сінокосіння.

Кирилівська селищна рада за рахунок місцевого бюджету проводить роботу з розподілу земель запасу на території Охрімівського старостинського округу на землі, які відносяться до прибережної захисної смуги, та землі, які до цієї зони не відносяться. Відповідний проект вже підготовлений інженерами-землевпорядниками селищної ради. Остаточне оформлення документів щодо цього розподілу триватиме близько півроку.

Після отримання документів Кирилівська селищна рада розпочне приймати заяви від громадян щодо надання дозволу на поділ земель, які не знаходяться у прибережній захисній смузі, та на зміну їхнього призначення на землі для ведення особистого селянського господарства.

Землі, які знаходяться у прибережній захисній смузі, будуть надаватися громадянам тільки у оренду і тільки для сінокосіння.

Більш докладнішу інформацію можна отримати у інженера-землевпорядника Кирилівської селищної ради Жильцової Наталії Володимирівни , яка знаходиться у с. Охрімівка, у приміщенні адміністрації Охрімівського старостинського округу (колишньої сільської ради).

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: