Історію села Охрімівки описали у окремій книзі

У лютому місяці в нашій громаді сталася визначна подія. В селі Охрімівка з’явилася книга «Історія Охрімівки та її земель» Анатолія Івановича Збірного.

У книзі досліджуються історія Охрімівки, описується життя людей , розглядаються етапи розвитку села Охрімівки. Автор посилається на архівні статичні джерела, на дослідження відомих вітчизняних і світових вчених.

Автор книги Анатолій Збірний був вчителем історії та правознавства з більш, ніж п’ятдесятирічним стажем роботи у звичайній сільській школі. Анатолій Іванович відмінник народної освіти, вчитель вищої категорії.

— Сотні учнів пам’ятають захоплюючі уроки життя мудрого вчителя. Він був творчою, талановитою і відповідальною людиною. І підсумком його багаторічних копітких наукових досліджень стала поява цієї книги, — каже односельчанка автора Людмила Віхляєва.

Велику подяку за допомогу у втілення у життя ідеї появи цієї книги односельці виражають сім’ї Анатолія Івановича Збірного, які зберегли всі ці матеріали та допомогли їх надрукувати. Завдяки депутату Кирилівської селищної ради Олені Санжарі книга побачила світ. Саме вона займалася випуском унікального видання і знайшла спонсора випуску. Велику подяку охрімівці висловлюють Володимиру Королю, який наповнив книгу фотоматеріалами зі свого архіву.

Книга видана у двох частинах. В першій частині історія Охрімівки, а у друга історія села у фотографіях. Ці світлини унікальні. Вони повертають жителів громади у минулі часи. На них можна побачити ще живих людей, які зробили неоціненний внесок у розвиток нашого привітного південного морського краю.

Була презентована книга і селищному голові.

— Я дуже завдячений усім людям, які приклали свої зусилля до створення цієї книги. І хоча Анатолія Івановича вже немає поруч із нами, проте справа його й досі живе у наших серцях та душах, — каже кирилівський селищний голова Іван Малєєв. — Мені дуже приємно відчувати, що ми живемо поруч із такими талановитими та небайдужими людьми. Вони бережуть нашу історію, вони самовіддано розвивають та примножують багатства нашої землі .

Тираж книги 100 екземплярів. Частина була подарована певним людям, а інша частина розподілена між шкільної та сільською бібліотекою села Охрімівки та бібліотекою смт. Якимівки, де всі бажаючі можуть взяти їх та почитати.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: