Кирилівський боксер відточував бойову майстерність на зборах

Олександр Балабін взяв участь у навчально-тренувальних зборах у місті Тернопіль.

Навчально-тренувальні збори Збірної юніорів з боксу проходили у місті Тернопіль на базі санаторію «Медобори» з 9 березня по 15 березня.

Збори проходили під керівництвом нового головного тренера юніорської збірної Віктора Петрова. Щоб краще познайомитися з хлопцями на збори були запрошені перші, другі та треті номери збірної України. Тренер зміг побачити хто в якій формі зараз знаходиться і хто на що здатен.

Кирилівський боксер, кандидат у майстри спорту Олександ Балабін теж брав участь у цих зборах. На хлопця чекали виснажливі постійні тренування, на яких боксери вчилися бути розкутішими, вільно почуватися на ринзі та стійко протистояти ударам суперника. Було дуже багато роботи на снарядах та у парах, завдяки яким спортсмени покращували свою загальну та спеціальну фізичну підготовку.

Ці збори були підготовчим етапом до міжнародного турніру у Болгарії, який нажаль відмінили у зв’язку з пандемією коронавірусу світі.

Тренер та спортсмен висловлюють подяку голові Кирилівської ОТГ Івану Малєєву та директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову за підтримку .

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: