Концертами та виставками поздоровили жінок громади

До Міжнародного жіночого дня у Кирилівській громаді пройшов святковий марафон.

До свята 8 Березня у Кирилівському СБК-2 було оформлено виставку образотворчого мистецтва місцевих талановитих майстринь Марії Ісаченко, Марини Карнаух, Юлії Шиян, Софії Усової, Олени Гнєздовської, а також творчі роботи дитячого гуртка образотворчого мистецтва. На виставці представлені вишиті хрестиком картини, живопис, вишиті бісером ікони. Крім цього спільно з Кирилівською селищною бібліотекою виставлено підбірку літератури «Жінко! Ти є світло правди і добра!» Виставка діятиме протягом місяця.

Святковий марафон розпочали учні Азовської школи, а продовжили творчі колективи та виконавці Охрімівки та Кирилівки у Охрімівському СБК. Цікаві та яскраві виступи малечі не залишили байдужим жодного глядача. Діти вітали своїх мам та бабусь чудовим концертом, а дорослі співали із душею та теплом, на які заслуговують усі жінки планети.

Наступними марафон підхопили творчі колективи Кирилівки. У Кирилівському СБК-1 відбулося грандіозне свято весни для усіх жінок громади. Творчі колективи запалювали своїми співами та хореографією. Атмосфера свята розчулила присутніх жінок, яких зі сцени поздоровив селищний голова Іван Малєєв. Гучними оплесками зустрічали та проводжали зі сцени присутні тих, хто напередодні 8 березня прийшов поздоровити жінок із їхнім чудовим святом.

Завершили святковий марафон чоловіки громади. Ввечері 8 березня вони влаштували незабутнє шоу на сцені Кирилівського СБК-2. Багато усім відомих хітів та шлягерів пролунало у новенькій глядацькій залі Будинку культури. Веселі гуморески та сценки підіймали настрій присутнім жінкам. Із привітальним словом на святі виступили кирилівський селищний голова Іван Малєєв та депутат обласної ради Геннадій Шевченко.

Багато теплих слів та побажань пролунало протягом цих днів у Кирилівській ОТГ на адресу найпрекраснішої половини людства. На жінках тримається спокій та затишок наших домівок. Берегині родинного вогнища Кирилівського краю завжди будуть у пошані і завжди викликають у своїх чоловіків тільки справжні найніжніші почуття.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: