На території Кирилівської ОТГ посилюють карантинні заходи

Заборона всіх будівельних робіт на території Кирилівської селищної ради та залучення додаткової робочої сили, а також тотальна дезінфекція відділення «Укрпошта», «Ощадбанк», аптечних пунктів, усіх магазинів на території ОТГ – основні вимоги членів комісії.

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня було вирішено посилити карантинні заходи.

Голова селищної ради Іван Малєєв повідомив про необхідність вжиття термінових заходів на території ОТГ. Вимоги протоколу позачергового засідання регіональної комісії  з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  Запорізької області від 25 березня встановлюють, що потрібно забезпечити роботу суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності із запровадженням режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як  1,5 метри із встановленням спеціальних позначок.

Також на засіданні комісії начальнику ДПРЧ – 24 Любову Сергію Григорійовичу було доручено застосовуючи гучномовець  для попередження директорів баз відпочинку та населення щодо припинення будівельних робіт та залучення (в’їзд) додаткової робочої сили та впровадження у своїх установах надзвичайної ситуації.

Місцевій поліції доручено здійснювати контроль щодо недопущення порушень правил додержання карантину та надзвичайної ситуації установами, підприємствами, організаціями незалежно від форм власності.

На засіданні комісії було вирішено визначити осіб, які потребують стороннього догляду з метою забезпечення їх предметами першої необхідності та взяти їх на контроль на період карантину.

Основним завданням усім місцевим та державним структурам визначено максимально обмежити пересування населення в громадських місцях без крайньої потреби.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: