На чемпіонаті України з хортингу наші спортсмени вкотре довели свою непереможність

Наприкінці лютого, команда Кирилівського клубу карате взяла участь у Чемпіонаті України з хортингу серед учнівської молоді у Києві.

Чемпіонат проходив у двох розділах: «Форма» та «Сутичка». Кирилівські спортсмени доводили свою майстерність у розділі «Сутичка».

— Розділ «Сутичка» — це боротьба, — пояснює тренер нашої команди Руслан Галигін. — В цьому розділі можна абсолютно все. Інші види боротьби собі такого не дозволяють. До речі, у хортингу самі відкриті правила з боротьби.

У змаганнях взяли участь спортсмени із 11 областей України. Кирилівську громаду представляли 5 спортсменів.

Станіслав Путеньов провів два поєдинки закінчивши їх достроково та яскраво. Варто відзначити, що суперники у Стаса були спортсмени спеціальної школи з бойового самбо. А це неабиякий показник у боротьбі. В результаті у спортсмена золото змагань.

Олег Александров провів 4 двобої. Спортсмену вдалося подолати свого запеклого суперника нокаутом, тому ця перемога для нього стала особливою. Хлопець показав високу підготовку та майстерність і в результаті у Олега теж золота медаль.

Оля Любова провела два поєдинки та закінчила їх достроково виборовши золото змагань.

У спортсмена Данила Сулима 3 місце. Він два поєдинки закінчив достроково, а третій бій, нажаль, програв в один бал. Бій за третє місце Данило виграв виконавши задушливий прийом.

Вадим Лузан показав високу майстерність у поєдинках, але закінчив змагання без медалі.

Підготували спортсменів тренери Руслан Галигін та Віталій Головко.

Щиру подяку за підтримку спортсмени та тренери виражають Кирилівській селищній раді на чолі з головою Іваном Малєєвим.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: