Підтверджених випадків і підозр захворювання коронавірусом у Кирилівській ОТГ не має

Жителі громади, які нещодавно приїхали з закордону знаходяться у самоізоляції. Експрес-тести на коронавірус вже їдуть до Кирилівки.

Директор КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Ірина Мохур спростовує чутки про зараження двох жителів Кирилівки коронавірусом. Останніми днями така недостовірна інформація розповсюджується серед жителів громади.

За словами директорки Амбулаторії, на сьогодні у громаді знаходяться 12 її жителів, які нещодавно прибули з закордону. Усі вони сидять по домівках в режимі самоізоляції. В усіх цих жителів громади медики стежать за станом здоров’я.

— Ми тримаємо ситуацію під контролем. На сьогодні підтверджених випадків коронавірусу у Кирилівській ОТГ не має. Не має навіть підозр на коронавірус. За прибулими з закордону проводимо пильний нагляд. В жодного з них поки що не спостерігається симптоматика респіраторної інфекції, — каже Ірина Мохур.

За словами керівниці місцевої медицини, експрес-тести на коронавірус прибудуть до Кирилівки на початку наступного тижня. Керівництво громади просить жителів не панікувати та зберігати спокій.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: