Школярі поздоровили жінок зі Святом весни

Учні Азовської ЗОШ зустріли весну концертом для матусь, бабусь та вчителів.

Напередодні Свята весни Азовська ЗОШ в приміщенні Кирилівського СБК №2 влаштувала концерт силами учнів всієї школи.

Діти підготували номери в яких співали, танцювали, розповідали вірші, показували сценічні мініатюри та грали на музичних інструментах. В залі ніде було і яблуку впасти.
Учні  3 класу разом з мамами підготували дуже чуйний танок, наймолодші учні нашої школи – 1 клас, показали сценку, як воно буває у дорослому житті. А діти 2 та 4 класів порадували око глядачів своїми танками, що були присвячені матусям.

Свій вокальний талант дарували солісти Анастасія Пилипчук (7-а клас), Софія Демченко (6-а клас), Карина Самойлова (6-б клас) та Марія Гуменна (10-б клас). Запальними танцями вітали учні 6-б, 8-б, 9-а та 10-а класів. Подарували свій музичний подарунок учні 7-б класу, виконавши пісню «Свято жінки». Своєю чудовою грою на баяні зал зачарував учень 5-а класу Лисенко Артем.

Віршем « Я видел, как плачет мама…» всіх глядачів розчулила учениця 6-б класу Тисячна Софія. Грою театральних мініатюр радували учні 7-а, 9-б та 11 класів. Фінальною піснею «Жінки» концерт завершив хоровий склад учнів 5-б та 8-а класів. Наприкінці концерту з вітальним словом до всіх жінок, вчителів та дівчат школи звернулась директор школи  Інна Шевченко.

Святковий концерт дуже сподобався всім глядачам. Батьки учнів завдячують своїм дітям та їхнім викладачам, які підготували захід з душею та любов’ю своїх сердець до жінок.

Заступник директора Азовської ЗОШ Ю.Шиян

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: