Як формувати мовленнєво — творчу компетентність дітей дошкільного віку обговорили на семінарі

4 березня в Кирилівській ЗОШ - С І ступеня «Золота рибка» відбувся семінар - практикум для вихователів Кирилівської ОТГ.

4 березня в Кирилівській ЗОШ — С І ступеня «Золота рибка» відбувся семінар — практикум для вихователів Кирилівської ОТГ.

Темою зустрічі стало «Формування  мовленнєво — творчої компетентності дітей дошкільного віку засобами інноваційних технологій».

Розглядалися такі питання як плей — бек і коректурні таблиці, інтерактивні методи розвитку мови та ігрова технологія В. Воскобовича. Особливу увагу учасників зустрічі привернули такі вправи , як  «Синтез думок», «Дерево рішень» та  «Метод багатодіяльності». В ході семінару — практикуму вихователі прийшли до висновку, що інтерактивні методи набагато ефективніші у навчанні дітей дошкільного віку.

Вихователі Лазарєва Галина (с. Атманай ДНЗ «Чебурашка»), Чернишова Ірина  та Гаврикова Марина  ( с. Охрімівка ДНЗ «Казка»), Дацева Валентина  (Кирилівська ЗОШ — С І ступеня «Золота рибка») — повністю розкрили тему методичної зустрічі та на власному прикладі  показали ефективність інноваційних технологій у роботі з дошкільниками.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: