Медикам Кирилівської громади передали засоби індивідуального захисту

У медзаклади громади було передано 70 захисних костюмів, 100 масок та засіб для дезінфекції вулиць.

Окрім влади громади, до протидії поширенню коронавірусу активно долучилися і місцеві підприємці. Нещодавно керівники комунальних підприємств Петро Мелюк та Дмитро Коваль передали медикам громади дуже необхідні їм засоби індивідуального захисту — 50 захисних комбінезонів.

А 6 квітня керівництво бази відпочинку «Енергетик» в особі Олега Линка та Андрія Драговоза передали місцевим медичним працівникам ще 20 захисних комбінезонів та 100 якісних медичних масок-респіраторів.

Також, ці підприємці передали КП «Розвиток курортної зони» спеціальний дезінфікуючий концентрат для вулиць. І вже сьогодні працівники комунального підприємства почали проводити дезінфекцію прилеглої території біля працюючих магазинів, відділення Ощадбанку та «Нової пошти».

А ще місцеві  підприємці пообіцяли найближчим часом передати медичним працівникам дезінфекційні засоби для рук та поверхонь.

Кирилівська селищна рада та медичний персонал висловлюють велику подяку небайдужим людям за увагу у такий непростий для країни та громади час. Адже тільки згуртованість всіх, людяність та взаєморозуміння допоможуть мешканцям громади краще захистити себе.

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: