ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИРИЛІВСЬКОЇ ОТГ ДО ГРОМАДЯН

За рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області відвідування кладовищ до 29 квітня заборонено!

Шановні мешканці Кирилівської громади!

Країна, як і усі ми, переживає нелегкі часи. Пандемія коронавірусу внесла у наші з вами життя несподівані і неприємні корективи. Ми змушені дотримуватися карантинних заходів, щоб не наражати ані себе, ані наших близьких на небезпеку і берегти власне здоров’я та здоров’я оточуючих. Я впевнений, що на сьогодні завдяки нашій загальній сумлінності у нашому рідному Кирилівському краї не зафіксовано жодного випадку на захворюваність коронавірусом  COVID-19.

Проте, за рішенням уряду, ми повинні дотримуватися карантину і надалі, до 11 травня. Залишилося ще трохи потерпіти і це терпіння як ніколи важливе для нас усіх. Від нього залежить наше подальше спокійне життя.

Я дуже вдячний вам усім за те, що ви із порозумінням поставилися до посилення карантинних заходів, які були впроваджені на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області напередодні Великодня. Жителі нашої громади максимально обмежили свої традиційні заходи, пов’язані із головним християнським святом.

Проте, хочу вам нагадати, що на цьому додаткові обмежувальні заходи регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийняті 16 квітня, не закінчено. До 29 квітня повністю заборонені відвідування кладовищ, окрім поховань.

Я дуже вас прошу утриматись від традиційного відвідування кладовищ після Великодня. Ми усі обов’язково вшануємо пам’ять наших померлих родичів на місцях їхнього поховання, але трохи згодом. Я прошу вас утримати від поминання предків на кладовищах ваших родичів та знайомих. Не наражайте ні себе, ні близьких на неприємності та біду. Будьте сумлінними громадянами свого краю і лихо, яке спіткало усю планету, обов’язково омине нашу громаду, наші домівки, нас самих.

Дякую за порозуміння, бережіть себе та рідних!

Голова Кирилівської селищної ради Малєєв І.В.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: