Голова Запорізької обладміністрації провів нараду у Кирилівці

Очільник області Віталій Туринок 14 травня поспілкувався із керівництвом Кирилівської ОТГ та відвідав дитячий оздоровчий табір.

У Кирилівку голова Запорізької ОДА приїхав зі своїми профільними заступниками і взяв участь у нараді із керівниками Якимівського району, Кирилівської ОТГ, представниками служб швидкого реагування.

Голова Кирилівської ОТГ Іван Малєєв докладно розповів про особливості підготовки до цьогорічного сезону. Іван Володимирович зазначив, що більшість з власників баз відпочинку готові проводити і щоденну дезінфекцію приміщень та територій, і запобігати скупченню відпочиваючих на території баз та пляжах, і впроваджувати ще багато інших заходів задля попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції.

Віталій Туринок наголосив на тому, що зараз Кирилівці керівництво області приділяє особливу увагу. На контролі головна на сьогодні проблема нашого курортного селища — будівництво водопроводу на косах та каналізації у всьому селищі. Керівник облдержадміністрації  зазначив, що це допоможе вивести курортну Кирилівку на новий рівень.

Інше головне завдання для влади у курортному сезоні – це забезпечення правопорядку, та достатньої кількості бригад швидкої допомоги. За словами Віталія Туринка, ці питання у Кирилівці вже майже вирішені. До речі, влітку 2020 року в Кирилівці окрім додаткових сил поліції, забезпечувати правопорядок будуть ще і представники Нацгвардії.

Також керівник облдержадміністрації підкреслив, що все ж таки найголовніше у цьому році для влади всіх рівнів — провести курортний сезон з дотриманням усіх санітарних норм, аби не допустити розповсюдження COVID-19 на території Кирилівської ОТГ. Проведення безпечного сезону потребує спільних дій усіх служб, тому обласне керівництво, за словами Віталія Турінка, готове надати будь-яку допомогу владі Кирилівської ОТГ. Вже зараз обласна влада разом із керівниками курортних районів та об’єднаних територіальних громад працюють над розробкою пропозицій виходу з карантину та додатковими протиепідемічними заходами під час проведення курортного сезону.

Після закінчення наради робоча група облдержадміністрації на чолі із Віталієм Турінком відвідали дитячий оздоровчий табір «Лазурна радуга» та ознайомилися з умовами перебування дітей у цьому закладі.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: