Кирилівська громада провела концерт до Дня Перемоги в інтернеті

Через карантинні обмеження традиційний концерт, присвячений Дню Перемоги, співробітникам культури громади прийшлося монтувати з номерів минулих років та розміщувати запис у YouTube.

Ідея створити концерт присвячений 75-річчю Перемоги над фашизмом і викласти його на сторінку КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» в YouTube виникла у організаторів у квітні. Через карантин концерт прийшлось монтувати з відеономерів творчих колективів громади, які були записані у минулих роках. Велику роботу з монтажу святкового концерту виконала завідувачка Кирилівським СБК №2 Тетяна Лисенко. Режисувала відеоконцерт директорка КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» Світлана Шиян.

Номери для концерту надали селищні Будинки культури Кирилівки та сільські Будинки культури Охрімівки та Атманаю.

Запис концерту триває 56 хвилин і була викладена на сторінку КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради» в YouTube 9 травня.

До речі, подібний концерт до Дня Перемоги підготував і обласний осередок культури. У ньому серед багатьох виступів є і запис виступу кирилівського Народного аматорського хорового колективу «Азовські зорі».

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: