Кирилівські зірочки стали лауреатами міжнародного фестивалю-конкурсу

У Києві 16 травня відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірки України».

Конкурс охопив такі жанри: хореографія, вокальний, інструментальний, фольклор, театри, театри мод, декоративно-прикладне мистецтво, цирковий та оригінальний, художнє слово.

У фестивалі-конкурсі змагались дитячі, юнацькі, дорослі творчі колективи та окремі виконавці. Через карантин в країні, конкурс проходив дистанційно.  Відео зі своїми зйомки надсилалася по інтернету організаторам фестивалю.

Лауреатами І ступеню стали Анастасія Пилипчук (керівник Тетяна Лисенко), Вікторія Щусь (керівник Світлана Шиян), дитячий театральний колектив «Азов» (керівник Світлана Шиян), театр естрадних мініатюр «Азов» (керівник Віталій Шиян).

Керівники колективів отримали подяки від організаторів фестивалю за творчий професіоналізм, за підтримку в духовному і культурному розвитку талантів.

Своїми враженнями від конкурсу поділилася директорка Кирилівського БК №2 Тетяна Лисенко: «Чудова організація, об’єктивне оцінювання виступів, яскраві дипломи та подяки керівникам, оригінальні кубки — усе це ми отримали від цього конкурсу! Вітаємо та бажаємо досягнення нових творчих вершин!»

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: