Поздоровлення селищного голови із Днем Кирилівки

Шановні жителі Кирилівки!

Наша чарівне та квітуче селище відзначає свою 215-у річницю. Щиро вітаю вас з  нашим спільним святом!

День народження Кирилівки – свято улюблене та шановане всіма її жителями.

Це свято є даниною пам’яті наших предків, які два століття будували рідне селище і заповіли нам берегти його та примножувати його славу. Наша Кирилівка з кожним роком розквітає і стає гарнішою. Ми всі пишаємося тим, що в нашому селищі спокійно живуть люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе.

Наша Кирилівка славиться своїми талановитими, щирими, добрими й працездатними людьми, які створюють її матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого відомого на всю країну селища, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Нажаль сьогоденні умови не дають нам можливості відсвяткувати День народження Кирилівки по-справжньому. Як і вся країна, наше селище змушене дотримуватися карантинних заходів. Проте, я сподіваюсь, це не затьмарить у ваших душах гарного настрою та духу свята. Любіть наш рідний край, примножуйте його славу та багатство,  відносьтесь із милосердям та толерантністю один до одного і наша Кирилівка буде і надалі квітнути та розвиватися.

Шановні земляки! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці нашого селища, у кожному будинку, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

З Днем Кирилівки!

З повагою кирилівський селищний голова Іван Малєєв

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: