У Кирилівці розпочалися роботи з освітлення Коси Федотової

Стара дорога між базами відпочинку та пляжами на Косі Федотовій, яка вже давно стала багатолюдним місцем у літній період, отримає нове сучасне освітлення завдяки реалізації Програми ООН.

У Кирилівці почали освітлювати вулицю Коса Федотова (її пішохідну зону, так звану «стару дорогу»). Даний проєкт здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів та зі співфінансуванням Кирилівської селищної ради. Проєкт відібрано в конкурсі грантів зі зміцнення громадської безпеки та за його умовами передбачається встановлення 50 LED-світильників потужністю 80 Вт на існуючі опори та додаткове встановлення опор. На ділянці від аквапарку «Острів скарбів» до бази відпочинку «Івушка» буде прокладено 2,25 км нової лінії електропостачання. Проєкт має на меті створення більш комфортних та безпечних умов для громадян та громадянок, що прибувають на відпочинок у Кирилівку. За результатами проведеного тендеру, вдалося суттєво знизити вартість робіт; підрядник вже приступив до їх виконання та до кінця поточного місяця роботи має бути закінчено.

Реалізація проєкту з освітлення жвавого курортного громадського місця Кирилівки стала можливою ще й завдякі наполегливій активній позиції та роботі першого заступника кирилівського селищного голови Марині Логіновій, яка втілювала у життя ідею участі Кирилівської ОТГ в конкурсі грантів в рамках реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: