У Кирилівці затверджено нову грошову оцінку земель

Рішенням 35-ї сесії Кирилівської селищної ради VII скликання, 30 квітня,було затверджено нову нормативну грошову оцінку земель.

Відповідно до  статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до закону. На підставі статті 18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення проводиться не рідше ніж один раз на 5 – 7 років. Оцінка земель смт. Кирилівка останній раз була проведена у 2012 році.

Тому розглянувши технічну документацію, яка була розроблена Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДНІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя, і враховуючи позитивний Висновок державної експертизи землевпорядної документації від 26.12.2019 року №5737-19  Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Кирилівська селищна рада вирішила затвердити нову технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель.

Середня (базова) вартість 1 кв.м. земель встановлена на рівні 181, 58 гр/кв.м.. Нова нормативна грошова оцінка земель смт. Кирилівка  вступає в дію з 01 січня 2021 року.

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: