Заповнюй анкету! Від цього залежить твоє майбутнє!

Як тобі живеться у Кирилівській ОТГ? Що в ній доброго, а чого не вистачає? Відповідай на питання та допомагай рідному краю розвиватися та залучати інвестиції. Майбутнє громади саме в твоїх руках!

Вже 3 роки пройшло з часу коли жителі населених пунктів Кирилівської селищної ради, Охрімівської та Атманайської сільських рад вирішили створити об’єднану територіальну громаду із центром у Кирилівці. За цей часу суспільно-економічному житті відбулося багато змін і, оглядаючись назад, можна стверджувати, що набагато з них все ж таки позитивні. У життя втілено багато проектів соціально-суспільного напрямку, які поодинці Кирилівка, Охрімівка та Атманай навряд чи змогли б реалізувати на своїх територіях.

Проте як у нинішній влади Кирилівської ОТГ, так і у її жителів, є ще багато задумів та можливих напрямків розвитку для покращення життя суспільства та створення комфортних умов проживання людей. Реалізація більшості з цих задумів потребує зовнішнього інвестування у розвиток громади.

Для залучення потенційних інвесторів в проекти розвитку Кирилівської ОТГ необхідно створити Профіль громади. Це документ, у якому здійснений узагальнений аналіз, оцінка фактичного стану та тенденцій розвитку території. Такий документ дозволяє зробити більш кваліфіковані прогнози соціально-економічного розвитку території на найближчі роки. Як правило, Профіль громади використовується для представлення потенційним інвесторам. Він вміщує таку інформацію:

— історія території;

— географічне положення, природні умови та ресурси території;

— демографічна ситуація;

— рівень життя населення та його ділова активність, ринок праці

соціальна інфраструктура;

— особливості господарського комплексу, ринок землі та земельні відносини;

— фінансово-бюджетна ситуація та інвестиційний клімат;

— екологічна ситуація та охорона навколишнього середовища;

— місцева політична ситуація, система управління місцевим розвитком;

— розвинутість мережі та дієвість органів самоорганізації населення.

На сьогодні у Кирилівській ОТГ створена робоча група, яка займається збором інформації для створення Профілю. Протягом роботи ця група буде доповнюватись жителями громади з різних сфер діяльності.

Проте Профіль громади неможливо створити без активної участі свідомих та активних жителів нашої громади. Ми запрошуємо усіх жителів Кирилівської ОТГ до посильної співпраці. Кожному з нас потрібно витрати лише декілька хвилин та висловити свою думку стосовно життя нашої громади, його плюсів та недоліків, проблем та їхнього вирішення.

Тож не пожалкуйте свого часу та пройдіть онлайн-анкетування. Воно повністю анонімне, проте саме від нього (тобто від вас) залежить як наша громада буде розвиватися та жити у подальшому.

ПРОЙТИ ОНЛАЙН-АНКЕТУВАННЯ

 

Поділитися новиною в соцмережах:

Може бути цікаво: